Assume That Sweeten Company Uses Cost-Plus Pricing (And A Markup Percentage Of 80% Of Total Manufacturing Cost) To Establish Selling Prices For All Of Its Jobs. If Job P Includes 20 Units And Job Q Includes 30 Units, What Selling Price Would The Company Establish For Jobs P And Q? What Are The Selling Prices For Both Jobs When Stated On A Per Unit Basis?. If job q includes 30 units, what is its unit product cost? If job q includes 30 units, what is its unit product cost?

If job q includes 30 units, what is its unit product cost? If job p includes 20 units. If job q includes 30 units, what is its unit product cost?